Zbudujemy opowieść o Twojej realizacji

Zapraszamy do współpracy z zespołem specjalistów marketingu wnętrzarskiego. Kompetencje firmy doradczej Home Sweet Home PR dają unikalną na polskim rynku szansę dotarcia z informacją o Państwa pracowni do mediów, a za ich pośrednictwem – klientów.

Najlepszym sposobem na promocję architekta czy projektanta wnętrz jest prezentacja jego realizacja. Komunikacja tych dokonań powinna być dostosowana do potrzeb i wymagań dzisiejszych mediów – oparta na atrakcyjnych zdjęciach i storytellingu. Głównym miejscem obecności materiałów na temat realizacji są dziś strony www pracowni, social media, portale wnętrzarskie i serwisy informacyjne.

Archistory to usługa, dla której punktem wyjścia jest realizacja bryły lub wnętrza. Może dotyczyć zarówno inwestycji komercyjnej, jak i prywatnego domu lub mieszkania. Dysponując zdjęciami z profesjonalnej sesji foto we wnętrzu, można przejść do przygotowania jej opisu, wysyłki informacji prasowej i bezpośrednich kontaktów z dziennikarzami, w celu uzyskania wartościowych publikacji na temat realizacji.